ltruen+370 686 223 45 info@verslopaslaugos.lt V. Gerulaičio g. 1-1, Vilnius

UAB “Tavo Sėkmė” – nuo 1999 metų sėkmingai veikianti verslo paslaugų ir konsultacijų įmonė.

Mūsų Moto – verslo sėkmė – tai tikėjimas savo sėkme ir kryptingas tikslo siekimas.

Mūsų Klientai – pradedantys savo verslą ir jau sėkmingai jį vystantys Lietuvos bei užsienio šalių piliečiai ir juridiniai asmenys. Esame padėję savo veiklas įregistruoti praktiškai visų teisinių formų juridiniams asmenims: akcinėms bei uždarosioms akcinėms bendrovėms, individualioms įmonėms ir mažosioms bendrijoms, viešosioms įstaigoms ir asociacijoms, klubams ir profsąjungoms, labdaros ir paramos fondams.

Taip pat sėkmingai padedam padidinti ar sumažinti įstatinį kapitalą, pertvarkyti (pakeisti teisinę formą), reorganizuoti (sujungti, prijungti, skaidyti) ar likviduoti juridinius asmenis.

Geriausias mūsų darbo rezultatų įvertinimas – Klientų pastovumas. Dauguma jų sugrįžta ir noriai bendradarbiauja arba rekomenduoja savo draugams ir pažįstamiems. Didžioji dalis Klientų – savo įmonių ar įstaigų finansus patikėję nuo mūsų veiklos arba savo veiklos pradžios. Turime įmonių, su kuriomis sėkmingai dirbame jau virš 20-ies metų.  

Tai geriausia reklama ir pats geriausias mūsų darbo įvertinimas.

0 %
Visi darbuotojai savo darbo srityse turi įgiję aukštąjį išsilavinimą.
0 metus
sėkmingai veikianti verslo paslaugų ir konsultacijų įmonė.
0%
Geriausias mūsų darbo rezultatų įvertinimas - klientų pastovumas.

Žiniasklaida apie mus:

Jūsų atsiliepimai:

No Title

Rated 5 out of 5
2022 1 birželio

UAB „Tavo sėkmė“ padėjo mums įregistruoti ne vieną bendrovę. Šiai kompanijai esame patikėję dviejų savo bendrovių apskaitos ir finansų tvarkymą. Kiekvieną mėnesį gauname išsamias finansines ataskaitas. Mūsų bendroves tikrinusios audito kompanijos neturi pastabų dėl buhalterinės apskaitos tvarkymo. Be buhalterinės apskaitos paslaugų, gauname visas reikalingas steigimo ir veiklos dokumentų rengimo ir jų keitimo paslaugas. Esame labai patenkinti UAB „Tavo sėkmė“ teikiamomis paslaugomis ir drąsiai galime rekomenduoti kitiems klientams.

UAB „Efarmacija“ ir UAB „Vitardus“ direktorius Mindaugas Zagorskis

No Title

Rated 5 out of 5
2022 10 sausio

Esame patenkinti bendradarbiavimu su UAB „Tavo sėkmė“. Mūsų bendradarbiavimą galima apibūdinti vienu žodžiu – SĖKMĖ

Dainius Dundulis direktorius - UAB RIVONA